Щит автоматичного введення резерву

Ми пропонуємо якісні EU-АВР, ціна яких залежить від їх конфігурації. Все реалізоване нами обладнання проходить необхідні випробування.

Якість EU-АВР знаходиться на високому рівні, що є гарантією відмовостійкості, надійності і довговічності роботи пристроїв. Зробити замовлення на придбання EU-АВР можна онлайн (через сайт, заповнивши форму) або по телефону.

Призначення і область застосування

Пристрої автоматичного введення резерву EU-АВР призначені для автоматичного відновлення живлення споживачів шляхом приєднання резервного джерела живлення до навантаження.

EU-АВР широко використовуються в системах електропостачання на промислових підприємствах, об'єктах зв'язку і транспорту, торгово-офісних та житлових об'єктах для забезпечення надійності електропостачання споживачів 1-ї категорії, в тому числі споживачів особливої ​​групи 1-ї категорії, згідно з класифікацією за ПУЕ.

Основне призначення даних пристроїв - забезпечення подачі електроенергії в разі порушення електропостачання від одного з джерел живлення.

Основні функції

 • введення трифазної електричної мережі напругою 380/220В частотою 50 Гц або однофазної мережі напругою 220 В частотою 50 Гц;
 • захист від струмів короткого замикання і перевантаження на вводі в пристрій; постійний контроль параметрів напруги в колах основного і резервного джерел живлення (Un; Umin; Umax; зникнення однієї або всіх фаз джерела
 • постійний контроль правильності чергування фаз основного і резервного джерел електроживлення;
 • автоматичне перемикання джерел живлення (з основного на резервний і назад) на навантаження в разі виходу параметрів робочого джерела живлення за задані межі або зміни чергування фаз;
 • затримка перемикання для виключення помилкового спрацьовування;
 • пріоритетна робота джерел живлення (пріоритет основного джерела / пріоритет резервного джерела живлення, робота без пріоритету джерел живлення);
 • електричне і механічне блокування силових контактів;
 • автоматичний режим роботи АВР;
 • візуальний контроль наявності напруги основного і резервного вводів, включення контакторів, порушення фазування мережевих напруг;
 • вибір необхідних з перерахованих вище функцій (крім базових) для конкретного щита АВР проводиться Замовником/проектантом на основі опитувального листа, наданої однолінійної схеми і/або короткого технічного опису принципу роботи та умов перемикання системи;
 • простий монтаж і експлуатація.
 • вимірювання параметрів мережевої напруги (за бажанням замовника);
 • ручне перемикання вводів (за бажанням замовника);

Технічні характеристики EU-АВР

 • Номінальна змінна напруга: 380/220 В, 400/232 В
 • Частота: 45-65 Гц
 • Номінальний струм: до 4000 А
 • Регулювання нижнього/верхньої межі напруги перемикання: 50-150%
 • Час затримки відключення: > 0,1 с
 • Час затримки включення: > 0,1 с
 • Робочий режим: безперервний

Конструкція і склад

Реалізація роботи EU-АВР виконується в 3 варіантах:

 1. контактори;
 2. автоматичні вимикачі з мотор-приводами;
 3. пристрій ATyS;

Структура умовного позначення

avr struktura

Приклад розшифровки установки

EU-АВР-2-100-21-УХЛ4 - автоматичне введення резерву, номер схеми «1» (2 вводи «мережа»-«мережа»), номінальний струм 100А, номінальна напруга 0,4 кВ, ступінь захисту шафи IP21, кліматичне виконання УХЛ4.

Оформлення замовлення

При замовлення необхідно вказувати обов'язково:

 1. Заповнити шифр;
 2. Номер схеми;
 3. Тип силових комутаційних апаратів (контактори, автоматичні вимикачі з мотор-приводами, пристрій ATyS (заводське готове рішення АВР з блоком автоматики).
 4. Номінальний струм комутаційних апаратів;
 5. Наявність автоматичного захисту на вводі від струмів короткого замикання і перевантаження;
 6. Наявність пріоритету вводу.

Автоматика роботи АВР - релейна або електронна.

Для точного замовлення необхідно заповнити опитувальний лист.

Типові схеми

EU-АВР-1 - оперативне автоматичне перемикання здійснюється при відсутності однієї, двох або трьох фаз, аварійних режимах короткого замикання основного або ж резервного вводу мережі живлення.

Пристрій складається з комплексу ввідних, силових комутаційних, розподільних, контролюючих і сигналізуючих апаратів, розташованих в корпусі з одностороннім обслуговуванням.

EU-АВР-2 - оперативне автоматичне перемикання здійснюється з регульованою витримкою часу при зміні чергування фаз, асиметрії фазних напруг, відсутності однієї і більше фаз, симетричному зниженні напруги, аварійних режимах короткого замикання основного і резервного вводу мережі живлення.

EU-АВР-3 виконує ті ж функції і контролює ті ж параметри мережі живлення, що і EU-АВР-2.

Відмінною особливістю EU-АВР-3 є наявність секційного апарата між рівнозначними незалежними вводами, за допомогою якого здійснюється комутація навантажень в паралельну роботу внаслідок аварії одного з вводів.

EU-АВР-4 виконує ті ж функції і контролює ті ж параметри живильних мереж, що й EU-АВР-2.

Відмінною особливістю є організація подачі живлення для 1-ої і 2-ої секцій по 1-й особливій ​​категорії.

EU-АВР-5 призначений для підключення від трьох незалежних джерел живлення з взаємним резервуванням. Виконує оперативне автоматичне перемикання, яке здійснюється з регульованою витримкою часу по робочому і резервних вводах при зміні чергування фаз, асиметрії фазних напруг, відсутності однієї і більш фаз, симетричному зниженні напруги, аварійних режимах короткого замикання.

Можливо виготовлення трьох варіантів EU-АВР 5-ї серії:

 1. Споживачі: перше навантаження за 1-ю категорією, друге навантаження за особливою 1-ю категорією. Робота можлива тільки по одному з вводів.
 2. Споживачі: перша навантаження за 1-ю категорією, друге навантаження за особливою 1-ю категорією. При роботі 2 основних вводів завантаження розподіляється рівномірно.
 3. Споживачі: перша і друга секції шин розраховані на навантаження за 1-ю особливою ​​категорією. Джерелом живлення може виступати будь-який з 3 незалежних взаєморезервованих вводів.