Енергоаудит

Енергоаудит - нова послуга компанії «Енерсіс Україна».

Метою енергоаудиту є збір і обробка вихідних даних в процесі обстеження електросистеми підприємства для розробки низки заходів щодо підвищення надійності електромережі.

У тому числі - стабілізації напруги, зниження рівня гармонійних складових, визначення споживаної реактивної потужності, продовження загального ресурсу роботи електрообладнання.

Проведені виміри дозволяють:

  • отримати достовірну інформацію про нормальні і аварійні режими роботи електрообладнання на певному часовому проміжку;
  • зрозуміти, як впливає навантаження окремих електроспоживачів на якість електроенергії, на певних ділянках (цехах), і в цілому на виробництві;
  • визначити зони, ділянки, лінії, що вимагають заміни/модернізації обладнання;
  • підвищити надійність зовнішнього електропостачання, визначити, чи рівномірно розподілене навантаження по фазах;
  • збільшити стійкість секцій шин трансформаторів, а також ліній живлення, що відходять, визначити ступінь зносу щитового обладнання, електродвигунів, тепловий стан кабельних ліній і місць з'єднань електричних кіл;
  • намітити рекомендаційний план заходів і пропозиція рішень, спрямованих на усунення виявлених зон підвищених втрат електроенергії.

Моніторинг стану електромережі Вашого об'єкту допоможе визначити необхідність і вартість подальших заходів, спрямованих на підвищення рівня пожежної безпеки, а також ступеня безпеки персоналу, що працює з електроустаткуванням. За результатами аналізу стану електромережі Ви отримаєте найоб'єктивну і найповнішу інформацію про наявність проблем і шляхи їх усунення.

Дотримуючись наших рекомендацій, Ви зможете забезпечити тривалу безперебійну роботу коштовного електроустаткування, а також значно зменшити Ваші витрати по оплаті за електрику.

Наш незалежний звіт дозволить Вам побачити всі слабкі місця у Вашому електрогосподарстві, попередити проблеми технічного, пожежного характеру, безпеки праці, покаже, де Ви втрачаєте гроші.

Вартість енергоаудиту, його обсяги і терміни попередньо узгоджуються.

Якщо у Вас є питання щодо енергоаудиту, або Ви хочете замовити цю послугу, пишіть нам на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і наші фахівці зв'яжуться з Вами.