Електромонтажні роботи

  • розробка монтажних схем;
  • монтаж обладнання на об'єкті;
  • прокладання кабельних з'єднань.

Послуги монтажу

Монтаж є одним з важливих етапів при реалізації проекту. Монтаж здійснюється відповідно до розробленої технічної та проектної документації, що надається замовником, або робочої документації, розробленої фахівцями нашої компанії на підставі технічного завдання, виданого замовником.

Під час виконання монтажу системи встановлюються щити, проводиться електромонтаж виконавчих механізмів і вимірювальних систем, створення інфраструктури та підключення обладнання до електромережі.

Ми гарантуємо виконання якісного монтажу, безпечного для обслуговуючого персоналу. Після остаточного тестування системи здійснюється пусконалагодження всієї системи з подальшим введенням в експлуатацію.

Наша компанія також надає послуги шеф-монтажу, які останнім часом користуються все більшою популярністю. Шеф-монтаж - це набір експертно-консультаційних послуг, тобто монтаж шінопроводних ліній здійснюється силами Замовника, але під час будівництва наш фахівець виїжджає на об'єкт, курує роботи, перевіряє якість і грамотність їх виконання.

Наші послуги шеф-монтажу включають в себе:

  • загальнотехнічний і технологічний контроль;
  • теоретичне і практичне навчання персоналу Замовника;
  • контроль якості при виробництві робіт.

Склад вищевказаних послуг індивідуальний для кожного проекту і ретельно узгоджується з Замовником при складанні договору. Ми зацікавлені в тому, щоб встановлювані системи безпеки були надійні, а пропоновані рішення - раціональні.