Інжиніринг

Надаючи клієнтам повний комплекс інженерно-консультаційних послуг, компанія «Енерсіс Україна» стає надійним партнером, забезпечуючи високу ефективність технологій і рішень.

Співробітники компанії завжди готові провести аналіз наявних в компанії процесів, розрахувати і оцінити ефективність від впровадження нового інформаційно-технічного рішення, виконати планування проекту, провести впровадження, забезпечити підтримку і безперервну оптимізацію в процесі його використання.

Індивідуальний підхід для кожного замовника, гарантована якість виконання робіт, оперативність прийняття рішень і мінімальні строки реалізації проектів - ось наші заслуги. Наш сервіс - це завжди індивідуально, професійно, відповідально.

Роботу над проектом ми починаємо з:

  • Дослідження устаткування підприємства для визначення його технічного стану і прийняття рішення про можливість модернізації.
  • Дослідження наявного на підприємстві обладнання на можливість використання при модернізації. Затвердження рекомендацій по заміні застарілого обладнання на більш нове.
  • Розробки техніко-комерційної пропозиції.
  • Складання специфікації.

Співробітники нашої фірми готові надавати консультації по телефону або електронній пошті, а також на об'єктах Замовників.