Про нас

«Енерсіс Україна» - інжинірингова компанія, яка займається монтажем, пусконалагодженням, введенням в експлуатацію комплексних систем електропостачання, а також постачанням та реалізацією електротехнічного обладнання різної складності.

Мета компанії «Енерсіс Україна» - задовольнити потреби нашого Клієнта, надаючи комплекс послуг, від поставки обладнання до введення в експлуатацію, в частині створення надійного і безперебійного електропостачання об'єктів різних сегментів ринку.

Наші фахівці мають необхідні технічні знання і великий практичний досвід, що дозволяє їм кваліфіковано і в комплексі вирішувати завдання.

Наші клієнти - це будівельно-монтажні та підрядні організації, компанії, що працюють в промисловому секторі, підприємства житлово-комунальної сфери, торговельні організації та інші. Для своїх клієнтів «Енерсіс Україна» щодня виконує замовлення різної складності і комплектності, у тому числі поставку товару, пошук рішення при монтажі, пусконалагоджувальні роботи і здачу обладнання в експлуатацію.