Розподільча шафа сервісного байпасу системи гарантованого енергозабезпечення

01.07.2022

Загальна мережа енергоживлення не завжди буває стабільною і надійною. Відповідальні споживачі потребують гарантованого безперебійного енергозабезпечення. Але ДБЖ, як і будь яка інша техніка, потребує регулярного сервісного обслуговування, а час від часу й модернізації. Найкращий спосіб гарантувати безперервність живлення — використання щита сервісного байпасу.

Байпас (bypass - обхід) – переведення в режим живлення споживача мережевою напругою в обхід основної системи гарантованого енергозабезпечення (наприклад ДБЖ, стабілізатор, дизель-генератор, сонячні електростанції) нерозривно і забезпечуючи додатковий захист за рахунок використання захисних комутаційних пристроїв. Часто сервісним байпасом називають саму обхідну захисну лінію та її комутаційні пристрої.

Головне призначення щита – вивести агрегат гарантованого енергозабезпечення (наприклад, ДБЖ) з основного режиму роботи в режим профілактики і деактивувати його (вимкнути, провести модернізацію чи обслуговування, відремонтувати), не порушуючи енергозабезпечення споживачів.

Приклади режимів роботи щита сервісного байпасу.

Робота в нормальному режимі

Робота в нормальному режимі

Робота в режимі Байпас

Робота в режимі Байпас

Щоб забезпечити надійність і прогнозованість енергоживлення для «Системи керування дільниці просіювання та фасування в упаковку…» на об’єкті замовника, спеціалістами компанії ТОВ «Енерсіс Україна» був реалізований проект «Розподільча шафа сервісного байпасу системи гарантованого енергозабезпечення».

ТОВ «Енерсіс Україна» готове розробити проект і створити щит сервісного байпасу для забезпечення надійного енергоживлення вашого обладнання і гарантувати безпечне сервісне обслуговування системи ДБЖ.

Приклад виконання проекту – щит сервісного байпасу

Для виготовлення систем типу «Сервісний байпас» ми використовуємо сертифіковані компоненти від провідних виробників: Socomec, Lovato Electric, Relpol SA, Terasaki Electric, та ін. За окремим побажанням система може бути зібрана на рекомендованих замовником комплектуючих. Гарантуємо високу якість роботи, гнучкі ціни та завжди ефективне вирішення поставлених завдань! Співпраця з нами – це завжди індивідуальний та професійний підхід і взаємовигідні умови роботи.

Для замовлення звертайтесь за телефоном +38 (044) 221-15-36 (-37) та е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..