Безперебійне енергопостачання завдяки системі АВР

28.12.2023

Будь-який бізнес так чи інакше залежний від стабільного енергопостачання, починаючи від освітлення офісних або виробничих приміщень і закінчуючи живленням обладнання, що використовується в виробничому процесі. Ніхто не хоче простоювати, втрачати прибутки і порушувати терміни виконання робіт через відключення електроенергії, які з високою імовірністю можуть статися через атаки росіян на українські електростанції та мережі. Саме тому клієнт нашої компанії, власник стоматологічної клініки, звернувся до нас із запитом на виготовлення шафи автоматичного вводу резерву (АВР). Шафа була спроектована, і після уточнення технічного завдання виготовлена нашими фахівцями. Тепер клініка готова до відключень електроенергії і може автоматично перемикатися на живлення від дизель-генератора, що забезпечить її пацієнтам безперебійне обслуговування і гарантоване завершення лікувальних процедур у разі проблем у міській електромережі.

У проєкті було використано обладнання відомих європейських та українських виробників - SOCOMEC (моторизований перемикач навантаження), WIELAND (клеми), Елім-Україна (шафа), та інших.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, гнучкі ціни та завжди ефективне вирішення поставлених завдань.

Для замовлень звертайтесь за телефоном +38 (044) 221-15-36 (37) та е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..